Herní server www.HERNA.NET


 Na tomto serveru si můžeš zahrát oblíbené stolní hry s ostatními návštěvníky a s automaty. S ostatními si můžeš povídat v dolní části stránky.

Přihlaš se, vyber si druh hry a stůl, u kterého chceš sedět a klikni na 'Připoj se'.

Pokud hra nefunguje, čti Řesení problémů

Pokud po přečtení této stránky další otázky, zkus Často kladené dotazy

Pravidla her

piškvorky - prší - lodě - dáma - šachy - mariáš - reversi - abalone - poker - scrabble - 66/schnapsen

Na každý tah máš dvě minuty. Hráč, který nestihne zahrát bude odpojen od stolu - tím se zajišťuje plynulost hry.

Proč se registrovat?
Po registraci budeš mít stálý účet a výsledky všech odehraných her se budou počítat (budeš hrát "ligu"). V Nastavení si budeš moci zvolit volby jako třeba zvuk, že jsi na tahu, změnit velikost písma nebo barvu pozadí hracího okna a zadat informace o sobě (věk, pohlaví). Taky si budeš moci posílat soukromé vzkazy s ostatními hráči. Odkaz na registraci je na přihlašovací stránce. Prosím neregistruj si víc než jeden účet, zatěžuje to server.

GDPR
Z důvodu obnovení zapomenutého hesla a doledání zatoulaných plateb ukládáme následující osobní údaje: jméno, příjmení a e-mail. Všechny tyto údaje si můžeš změnit případně smazat v Nastavení - Změnit E-mail.

Informace o hráčích
Pokud klikneš na jméno registrovaného hráče kdekoli na stránkách serveru (v tabulce stolů či hráčů), zobrazí se okénko s jeho profilem. Najdeš tam jeho výkony v různých hrách a osobní údaje (pokud je zadal).

Turnaje
Zůčastnit se může každý registrovaný hráč. Týdenní rozvrh turnajů. Více se dočteš tady.

Pokec
Okénko s pokecem se samočinně aktualizuje po 20 s. Jak poslat smsku určitému stolu se dočteš tady.

Smlouvání her
Klikni na odkaz Smluvit hru a zadej čas a druh hry, který chces hrát.

Automaty
Automaty (počítačoví hráči) nejsou kvalitní. Vycházíme z toho, že s automatem si každý může pohodlně zahrát sám na svém počítači a nepotřebuje k tomu HERNA.NET. Tady se hraje (a povídá) s lidmi, automaty slouží k ukrácení chvíle při čekání na hráče nebo pro seznámení s pravidly a ovládáním hry. Kvalitní automaty by zbytečně zatěžovaly server.Kontakt
filepra zavináč talon tečka cz